Hakkımızda

Profast; alüminyum endüstriyel sigma profil ve bağlantı ekipmanları konusunda, uzman kadrosu ile Türkiye’nin otomotiv başkenti olan Bursa’da kurulmuştur. Alüminyum konusunda yaklaşık 15 yıllık tecrübe sahibi olan firmamız; alüminyum profil, levha ve rulo konularında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Otomotiv sanayinin yanı sıra; Makine, Otomasyon, Mekatronik ve özel imalat gibi sanayi kollarına Endüstriyel Çözümler üretmektedir.


Profast; stoklarında bulunan ürünlerin dışında, Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşlarının tedarikçiliği ile sizlere kalite ve fiyat avantajları sunar.

Yoğunlaştığınız konularda vakit kayıplarını önlemek amacı ile Profast size anahtar teslimi uygulamalar sunmaktadır. Sigma Profiller ile yapılan özel imalatlar; başta üretim hatlarında yer alan ana ve yardımcı uygulama çalışmaları ile daha sonrasında İSG, Kalite Kontrol, AR-GE ve Sevkiyat gibi bölümlerde kullanılmaya başlanmıştır. Uygulamalar bölümümüzde Montaj Masası, Planlama Panosu, Test/Deney Kabinleri, Aparat Masası, Makine Karkası, Makine Koruma Şasesi, İSG Alan Bölme, Kalite Kontrol Masası, Ürün/Kalıp Taşıma Arabaları gibi örneklerimizi görebilirsiniz.


Bahsi geçen uygulamalar dışında; profil kesme, delme, diş açma, boşaltma ve ebatlama, gibi mekanik işlemler de yine bünyemizde gerçekleştirilmektedir.


Profast olarak hedefimiz; tedarikçisi olduğumuz müşterilerimize katma değer yaratmaktır.